Tarpininkavimo paslaugos - Augida nekilnojamasis turtas
Tarpininkavimo paslaugos

Kodėl verta naudotis nekilnojamojo turto rinkos ekspertų paslaugomis?

Nekilnojamojo turto operacijos visada susijusios su tam tikra rizika, be to, parduodant, perkant, nuomojant nekilnojamąjį turtą atsiranda ir daugybė su tuo susijusių rūpesčių – pradedant rinkos kainos nustatymu, daugybės rinkoje siūlomų variantų išnagrinėjimu, reklama, pirkėjų ar nuomininkų paieška, derybomis, reikiamų dokumentų paruošimu ir baigiant sandorio įforminimu bei atsiskaitymu ir turto perdavimu. Neturint šiuose reikaluose patirties, rizikuojama suklysti, ir dėl to patirti nuostolių ar viską pradėti iš pradžių, žinoma, jei dar liks kantrybės ir laiko.

Patikėkite visus šiuos rūpesčius mums. Kvalifikuoti ir patyrę firmos “Augida” specialistai pasirūpins sutaupyti Jūsų ir laiką ir pinigus.

Jūsų patogumui – mūsų svetainėsskiltyje“Užsisakyk paslaugas” pateiktos formos“Noriu parduoti / Noriu pirkti”. Savo pageidavimus nusipirkti, išsinuomoti, parduoti ar išnuomoti turtą galite atsiųsti mums, užpildę formą.

Nekilnojamojo turto prekybos firma “Augida” atlieka visas operacijas su nekilnojamuoju turtu, tokias kaip:

  •  Būsto – butų ir gyvenamųjų namų - pardavimas, pirkimas, mainai.

Norėtumėte parduoti, nusipirkti ar pakeisti butą, namą ar kitą turtą?

“Augida” specialistai, turintys didelę darbo patirtį, Jūsų pavedimu

  •  organizuos turto pardavimą;
  •  nustatys jo realią rinkos kainą;
  •  atliks pirkėjų paiešką;
  •  iš daugybės rinkoje siūlomų variantų padės Jums išsirinkti optimalų;
  •  sutvarkys visus formalumus.

Informaciją apie parduodamus butus, gyvenamuosius namus, rasite mūsų svetainės atitinkamuose puslapiuose.

Ypatinga dovana pirkėjui

Perkate butą ar namą pas mus?

Jūsų laukia maloni staigmena. Be visų kitų paslaugų “Augida” siūlo savo klientams, įsigijusiems jai tarpininkaujant nekilnojamąjį turtą, specialius nuolaidų sertifikatus. Pasinaudodami jais galėsite įsigyti statybinių, baldų ir įrangos su didele nuolaida.

Konsultacijos

Patyrę ir kvalifikuoti, turintys aukštąjį išsilavinimą mūsų darbuotojai pasiruošę atsakyti į daugelį Jums rūpimų klausimų, net ir į tokius, kurie, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio, neturi nieko bendro su nekilnojamuoju turtu.

Konsultuojame mūsų biure Tilto g. 21-1, Vilniuje, telefonu (+3705)2400566. Klausimus galite pateikti ir elektroniniu paštu nturtas@augida.lt arba augida@email.lt.